PREMİUM TEMİZLİK İÇERİĞİ

Eğitimli çalışanımız, tedarik ettiğimiz kaliteli temizlik ürün ve gereçleri ile evinize gelerek tüm genel temizliği yapar. %100 mutluluk politikamız; yapılan temizlikten herhangi bir sebeple memnun olmadığınız takdirde ücretsiz olarak tekrar temizlik hizmetini karşılamaktadır.

1+1

155TL'den başlayan fiyatlar

2+1

170TL'den başlayan fiyatlar

3+1

180TL'den başlayan fiyatlar

Daha büyük alanlar »

TEMİZLİK HİZMETİNE NELER DAHİL?

MUTFAK
MUTFAK
BANYO
BANYO
YATAK ODASI
YATAK ODASI
SALON
SALON

SIKÇA SORULAN SORULAR

Normal şartlarda size sunulan ortalama süre yeterli olacaktır fakat temizlik işi bitmediği takdirde temizlik profesyoneliniz herhangi bir ücret talep etmeden çalışmaya devam edecektir.

Temizlik hizmetinden memnun kalmadığınız takdirde uygun olduğunuz bir günde ücretsiz olarak tekrar temizliğiniz yapılacaktır. Buna %100 mutluluk politikası adını veriyoruz.

Kesinlikle hayır! Satış elemanlarının evinize gelmesini istemeyiz, bu yüzden Bir fiyat teklifi alabilir ve çevrimiçi olarak temizlik yaptırabilirsiniz. Yaklaşık bir dakika sürer.

Tüm temizlik malzemeleri müşteri isteğine göre gönderilmektedir. Temizlik Malzemesi İstiyorum. Seçeneği ile sipariş tamamlanırsa ek fiyat uygulanır. Temizlik Malzemesi İstemiyorum. Seçeneği ile sipariş tamamlanırsa ek fiyat uygulanmaz.

Lütfen bizimle hemen irtibata geçin ve durumu düzeltecek düzenlemeler yapacağız. Bekleyeceğimizin bir memnuniyet garantisi var.

Aynı gün rezervasyonu garanti etmiyoruz. Ancak, güne bağlı olarak sıklıkla bu gereksinimi karşılayabiliriz..

Tamamen size kalmış. Eve dönmeyecek olursanız, bilgileri müşterilerinizin gösterge tablosuna koyarak bize evinize nasıl erişeceğiniz konusunda bize bildirin.. (AMA GENELDE EVDE OLMANIZI TAVSİYE EDERİZ)

Evet, çoğu zaman. Bununla birlikte, trafik ve hava şartları nedeniyle bir saatlik bir gecikmeye izin veriyoruz. Süpürgeninizin geç saatlerde olacağı senaryolarda sizinle iletişime geçileceksiniz.

Hayır, ceza vermeden istediğiniz zaman hizmetini iptal edebilirsiniz. Herhangi bir sözleşmeye veya önceden belirlenmiş sayıda randevuya bağlı kalmanız gerekmez.

Kullandığımız tüm kimyasallar, market raflarında sürekli gördüğünüz, Domestos, camsil, persil, porçöz, pril, march, Vernel gibi yerel ve dünya bazında ün salmış markalardan oluşmaktadır.

Personellerimiz işe alınmadan önce, İK birimimizce gerekli güvenlik kontrolleri için evrakları ile beraber çağırılır, onay verildiği an itibari ile sigorta girişleri başlatılır. Devam eden süreçte personeller eğitim birimimizce 1 haftalık bir eğitime tabi tutulup, müşteri anlayışı, diksiyon ve bulundukları temizlik birimi için özel eğitim almaktadırlar

Haftanın 7 günü temizlik hizmetimiz mevcuttur.

Hizmetimiz dahilinde sizin yemek sağlamanız gibi bir talebimiz bulunmamaktadır. Temizlik elemanlarımız da sizden böyle bir talepte bulunmayacaktır.